web-tasarim

Web sitesi konusunda İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve temel seo düzenlemeleri yapılmış,tüm mobil cihazlar ile uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz edip, size en uygun profesyonel tasarımları, bütçenizi  sarsmayan en ekonomik fiyatlarla hazırlıyoruz.

Hazırladığımız web sitelerinin gerçek anlamda fayda sağlaması ve bu sayede yüksek müşteri memnuniyeti elde etmek, müşterilerimiz ile kalıcı dostluklar oluşturmak asıl hedefimizdir. Bu sebeple doğru stratejileri bulmakta ve arandığında bulunan web siteleri hazırlamaktayız. Tüm çalışmalarımız kullanımı çok kolay olan bir yönetim paneli içerir, bu sayede siz kendi sitelerinizi rahatlıkla yönetebilirsiniz. Ayrıca siteniz yayınlandığı sürece 7/24 destek hizmetimiz mevcuttur.

Web tasarımı niçin uzman birileri tarafından yapılmalı ?

Web sitesinin Google’da yapılacak aramalarda ilk sayfalarda yer alması için, hazırlanacak olan web sitesinin genel olarak arama motorları optimizasyonu denilse de, özellikle arama motorlarında lider olan Google ile uyumlu olması için gerekli SEO çalışmasının mutlaka google güncellemeleri doğrultusunda gereken kriterleri bilen ve uygulayan biri tarafından yapılması gerekmektedir.

Web tasarımı çok önemlidir. Tasarım hem firmanın kurumsal yapısını, hemde ürün ve hizmetlerini çok iyi ifade edebilmelidir. Ayrıca web tasarımı içerik, görseller ve renkler açısından firmanın beklentilerine cevap verebilmeli, arama motorları ve özellikle de Google kriterlerine uygun olarak Google kalite skorunu yükseltici yönde olmalıdır. Özellikle WordPress ve Joomla tabanlı web siteleri,yüzlerce kategori ile sunulan binlerce web şablonu içinden seçilerek, en son web sitesi trendlerine uygun şekilde, tüm arama motorlarına uyumlu ve yönetim panelli olarak firmaların veya müşterinin isteklerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Günümüzde, web sitesi olmayan, web tasarım yaptırmayan bir firma çağdışı kalmış olarak algılanıyor. Web sitesi yaptırmaktan kaçınan bir firma hem teknolojiye hem de gelişmeye gözlerini kapatmış demektir. En ucuz reklam ve en etkili tanıtım aracı olan bir web sitesi sahibi olup, web dünyasında bizde varız demek istiyorsanız, Deniz Tasarım olarak size en iyi çözümleri sunabilmek için, buraya tıklayıp, açılacak formu doldurup bize gönderin, en uygun seçenek önerilerimizle size dönelim…