Web Tasarım İzmir

web-tasarim

web-tasarim

Artık insanların hemen her konuda girip, her türlü bilgiyi aradığı internet dünyasında, sizin de ister kişisel, ister kurumsal ve ticari kimliğinize uygun olarak hazırlanmış, mobil cihazlardan girilebilen, temel seo kriterlerine uygun ve en önemlisi google dostu site, yani internetin en büyük arama motorundan size ziyaretçi ve müşteri sağlayabilecek ve böylelikle sizi hedef kitleniz ile buluşturacak bir web siteniz olmalı !

Siteniz, eğer iyi hazırlanmış ve aradıkları bilgiyi ziyaretçilerinize kolayca sunan ve akıllı telefonlar, tablet ve notebook gibi her türlü mobil cihazdan kolaylıkla ulaşılabilen bir yapıda ise sizin yada firmanızın, yılın 365 günü 7/24 hizmet veren en önemli iletişim merkeziniz olacaktır. Ama gerek tasarım tekniği, gerekse içerik bakımından iyi hazırlanmamış bir web sitesi ise, bu sizin için kaybedilmiş zaman ve kazanç demektir. Çünkü hiç bir ziyaretçi veya müşteri, kolay ulaşamadıkları, geç açılan ve yazı, resim, video gibi içeriklerini tatmin edici bulmadığı bir siteye, bir daha asla dönüş yapmaz!

Bu bilgiler ışığında, İzmir’de web tasarım işi yapan, yani  web tasarım izmir olarak diyoruz ki;

Olması Gerekenler

  • Siteniz mobil uyumlu olmalı,
  • Temel SEO düzenlemeleri yapılmış olmalı,
  • Google arama motoru kriterlerine uygun, yani google dostu site olmalı,
  • Hızlı ulaşılmalı, hızlı açılabilmeli,
  • Ziyaretçi veya potansiyel müşteri, aradığı bilgiye ulaşabilmeli,
  • Altyapı, yazılı ve görsel içerik açısından güncellenebilmeli,
  • Kolay yönetim paneline sahip olmalı

Yukarıda sıraladığımız maddelere göre yapılan bir web sitesi, zaman geçtikçe değer kazanacak ve arama sonuç sayfalarında sıralaması yükselecektir. Bu da bol ziyaretçi, bol müşteri, yani bol kazanç demektir. O yüzden eğer bir web sitesi yaptırmak niyetindeyseniz, ucuz ve bedava site gibi seçenekleri arayarak, zamanınızdan veya ticari kazancınızdan vazgeçmeyin. Büyük ticari yatırımlar, önemli kazançlar, titiz çalışmalar ile elde edilir. İnternet sitenizi, gerek web tasarım, gerek seo uygulamaları açısından bilgisi yetersiz kişilere teslim etmeyiniz.

İşte bu yüzden hedef kitlenize etkili şekilde ulaşmanız için uzman ekibimizle çalışmanızı öneriyoruz. Web site yaptırmak için teklif formuna buradan, web tasarım ve seo uygulamaları hakkında bilgi almak için iletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.